Contact Centre (7.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Author
sr: Аутор

en: Subject
sr: Предмет

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено
