Contact Centre (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Author
ar: المؤلف

en: Subject
ar: الموضوع

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: view
ar: عرض

en: Message
ar: الرسالة

en: Category
ar: التصنيف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Notes
ar: ملحوظات

en: User
ar: المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Contact
ar: اتصل

en: Created
ar: الإنشاء

en: author
ar: مؤلف

en: User name
ar: اسم المستخدم

en: Action type
ar: نوع الإجراء

en: Action ID
ar: اجراءات المعرف
