Contact Centre (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
az: E-poçt

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: view
az: görünüş

en: Message
az: Mesaj

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Contact
az: Kontakt

en: Created
az: Yaradıldı

en: author
az: müəllif

en: Action type
az: Fəaliyyət növü

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
az: Müəyyən bir istifadəçi üçün e-poçt ünvanı. Bu sahə adətən istifadəçilərə göstərilmir, ona görə də istifadə edərkən diqqətli olun.
