Contact Centre (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Author
fa: نویسنده

en: Subject
fa: موضوع

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: view
fa: مشاهده

en: Message
fa: پیغام

en: Category
fa: دسته بندی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: User
fa: کاربر

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Contact
fa: تماس

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Note
fa: یادداشت

en: author
fa: نویسنده

en: User name
fa: نام کاربری

en: Opened
fa: باز

en: Action type
fa: نوع عملکرد

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: Category ID
fa: شناسه دسته

en: View link
fa: پیوند مشاهده

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
fa: آدرس ایمیل یک کاربر.این فیلد در حالت عادی به کاربر نمایش داده نمی شود. بنابراین در استفاده از آن دقت کنید.

en: Message ID
fa: شناسه پیغام

en: Contact category
fa: دسته تماس
