Contact Centre (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Author
lt: Autorius

en: Subject
lt: Tema

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: view
lt: peržiūrėti

en: Message
lt: Žinutė

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: User ID
lt: Nario ID

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Created
lt: Sukurta

en: author
lt: autorius

en: Action type
lt: Veiksmo tipas

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: View link
lt: Peržiūrėti nuorodą

en: Message ID
lt: Žinutės ID

en: Contact category
lt: Kontakto kategoriją
