Contact Centre (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Author
nl: Auteur

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: view
nl: weergeven

en: Message
nl: Bericht

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Notes
nl: Notities

en: User
nl: Gebruiker

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Note
nl: Notitie

en: author
nl: auteur

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Action type
nl: Actietype

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Category ID
nl: Categorie-ID

en: View link
nl: Link weergeven

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
nl: E-mailadres voor een bepaalde gebruiker. Dit veld wordt normaal gesproken niet getoond aan gebruikers, dus wees voorzichtig wanneer u dit gebruikt.

en: Message ID
nl: Bericht-ID

en: Contact category
nl: Contactcategorie

en: opened
nl: geopend

en: Action ID
nl: Actie-ID
