Contact Centre (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Author
ro: Autor

en: Subject
ro: Subiect

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: view
ro: afișează

en: Message
ro: Mesaj

en: Category
ro: Categorie

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Created
ro: Creat

en: author
ro: autor

en: Action type
ro: Tip acţiune

en: Text to display
ro: Text ce trebuie afişsat

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
ro: Adresa de email pentru un anumit utilizator. În mod normal acest câmp nu este arătat utilizatorilor, deci fiți precaut(ă) când îl folosiți.

en: Message ID
ro: ID-ul mesajului

en: opened
ro: deschis

en: Action ID
ro: ID-ul acțiunii
