Contact Forms (7.x-1.3) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Subject
ur: موضوع

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات
