Contact Forms (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Subject
it: Oggetto

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Category
it: Categoria

en: Settings
it: Impostazioni

en: No categories available.
it: Nessuna categoria disponibile.

en: Recipients
it: Destinatari

en: Selected
it: Selezionato

en: Page Title
it: Titolo della pagina

en: Info
it: Informazioni

en: Auto-reply
it: Risposta automatica

en: Contact form
it: Form contatti

en: Create a system contact form and set up categories for the form to use.
it: Crea un modulo di contatto ed imposta le categorie per l'uso del modulo.
