Contact Forms (7.x-1.6) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Subject
id: Judul

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Edit
id: Sunting

en: Weight
id: Bobot

en: Category
id: Kategori

en: Settings
id: Pengaturan

en: No categories available.
id: Kategori tidak tersedia.

en: Recipients
id: Penerima

en: Selected
id: Terpilih

en: Page Title
id: Judul Halaman

en: Auto-reply
id: Balasan otomatis

en: Contact form
id: Form kontak

en: Create a system contact form and set up categories for the form to use.
id: Membuat form kontak sistem dan menyiapkan kategori form yang digunakan.
