Contact Forms (7.x-1.8) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Subject
fa: موضوع

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Category
fa: دسته بندی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: No categories available.
fa: هیچ دسته‌ای وجود ندارد.

en: Recipients
fa: گیرنده‌ها

en: Selected
fa: انتخاب شده

en: Info
fa: اطلاعات

en: Auto-reply
fa: پاسخ خودکار

en: Contact form
fa: فرم تماس

en: Create a system contact form and set up categories for the form to use.
fa: ایجاد یک سیستم فرم تماس و ایجاد دسته‌ها برای استفاده از فرم.
