Contact Forms (7.x-1.9) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Subject
ar: الموضوع

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Category
ar: التصنيف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: No categories available.
ar: لا يوجد تصنيفات.

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: Selected
ar: محدد

en: Info
ar: معلومات

en: Auto-reply
ar: رد آلي

en: Contact form
ar: استمارة الاتصال

en: Create a system contact form and set up categories for the form to use.
ar: تنشئ استمارة اتصال عامة، و تعد تصنيفات لتستخدمها هذه الاستمارة.

en: Additional Information
ar: معلومات إضافية
