Contact Save (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Body
ar: المتن

en: delete
ar: حذف

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: view
ar: عرض

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Category
ar: التصنيف

en: Name
ar: الاسم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Contact
ar: اتصل

en: Created
ar: الإنشاء

en: Never
ar: أبدا

en: reply
ar: رد

en: author
ar: مؤلف

en: Delete link
ar: رابط الحذف

en: Contact message
ar: رسالة جهة الإتصال

en: Contact messages
ar: رسائل جهة الإتصال
