Contact Save (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Body
ur: متن

en: delete
ur: حذف کریں

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Author
ur: مصنف

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔
