Contact Save (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Body
he: תוכן

en: delete
he: מחיקה

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: view
he: צפיה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Category
he: קטגוריה

en: Name
he: שם

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Created
he: נוצר

en: Never
he: לעולם

en: reply
he: תשובה

en: author
he: מחבר/ת

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Category ID
he: מזהה סיווג

en: View link
he: קישור להיבט

en: Delete link
he: מחיקת קישור

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
he: כתובות דוא"ל של משתמש נתון. שדה זה בדרך כלל לא מוצג למשתמשים, לכן יש להזהר בשימוש בו.

en: Contact category
he: קטגוריית קשר
