Contact Save (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: delete
lt: šalinti

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: view
lt: peržiūrėti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Created
lt: Sukurta

en: Never
lt: Niekada

en: reply
lt: atsakyti

en: author
lt: autorius

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: View link
lt: Peržiūrėti nuorodą

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Message ID
lt: Žinutės ID

en: Contact category
lt: Kontakto kategoriją
