Contact Save (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Author
ro: Autor

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: view
ro: afișează

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Category
ro: Categorie

en: Name
ro: Nume

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Never
ro: Niciodată

en: reply
ro: replică

en: author
ro: autor

en: Text to display
ro: Text ce trebuie afişsat

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
ro: Adresa de email pentru un anumit utilizator. În mod normal acest câmp nu este arătat utilizatorilor, deci fiți precaut(ă) când îl folosiți.

en: Message ID
ro: ID-ul mesajului

en: Contact message
ro: Mesaj de contact
