Contact Save (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Author
sr: Аутор

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Name
sr: Име

en: Created
sr: Направљено
