Contact Save (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: delete
az: sil

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: view
az: görünüş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Contact
az: Kontakt

en: Created
az: Yaradıldı

en: Never
az: Heç vaxt

en: author
az: müəllif

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
az: Müəyyən bir istifadəçi üçün e-poçt ünvanı. Bu sahə adətən istifadəçilərə göstərilmir, ona görə də istifadə edərkən diqqətli olun.
