Contact Save (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: delete
fa: حذف

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Delete
fa: حذف

en: Author
fa: نویسنده

en: Subject
fa: موضوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: view
fa: مشاهده

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Category
fa: دسته بندی

en: Name
fa: نام

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Contact
fa: تماس

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Never
fa: هیچوقت

en: reply
fa: پاسخ

en: author
fa: نویسنده

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: Category ID
fa: شناسه دسته

en: View link
fa: پیوند مشاهده

en: Delete link
fa: پیوند حذف

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
fa: آدرس ایمیل یک کاربر.این فیلد در حالت عادی به کاربر نمایش داده نمی شود. بنابراین در استفاده از آن دقت کنید.

en: Message ID
fa: شناسه پیغام

en: Contact category
fa: دسته تماس
