Contact Save (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: E-mail
ml: ഈ-മെയിൽ

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: view
ml: കാണുക

en: This action cannot be undone.
ml: ഈ പ്രവര്‍ത്തിയില്‍ നിന്നും തിരിച്ചു പോക്കില്ല.

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Name
ml: പേര്

en: Contact
ml: ബന്ധപ്പെടുക
