Content Access (7.x-1.2-beta2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Reset to defaults
ro: Resetează la valori implicite.

en: Submit
ro: Trimite

en: Content
ro: Conținut

en: Access control
ro: Control acces

en: Advanced
ro: Avansat

en: access content
ro: accesează conţinutul

en: published
ro: publicat

en: administer nodes
ro: administrează nodurile

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Default and custom settings
ro: Setări implicite şi personalizate
