Content Access (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: published
ne: प्रकासित भएको
