Content connected (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Type
uk: Тип

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Published
uk: Опубліковано

en: Unpublished
uk: Неопубліковано
