Content Menu (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Title
ar: العنوان

en: select
ar: اختر

en: delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: content
ar: المحتوى

en: Enabled
ar: مفعل

en: Administration
ar: الإدارة

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: URL
ar: العنوان URL

en: Path
ar: المسار

en: Configure
ar: ضبط

en: Menu link
ar: رابط القائمة

en: @type: deleted %title.
ar: @type: %title حُذف.

en: Menus
ar: القوائم

en: @type %title has been deleted.
ar: تم حذف ال@type‏ %title.

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: Structure
ar: الهيكلية

en: Are you sure you want to delete the custom menu link %item?
ar: هل تريد بالتأكيد حذف رابط القائمة المخصص %item؟

en: Your configuration has been saved.
ar: تم حفظ إعداداتك.
