Content Menu (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Title
ur: عنوان

en: select
ur: انتخاب کریں

en: delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: content
ur: متن

en: Enabled
ur: فعال

en: Administration
ur: تنظیم

en: Weight
ur: وزن

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Path
ur: پاتھ

en: Configure
ur: ترتیب

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
