Content Nodes (7.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Last updated
ro: Ultima actualizare

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Configure
ro: Configurează

en: Published
ro: Publicat

en: Your settings have been saved.
ro: Setările au fost salvate.

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
ro: Numele lizibil de computer poate conţine doar litere mici, numere şi liniuţe de subliniere (underscores).

en: Delete field
ro: Şterge câmp

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
