Content Nodes (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Last updated
ar: آخر تحديث

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Configure
ar: ضبط

en: Published
ar: منشور

en: Your settings have been saved.
ar: تم حفظ إعداداتك.

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
ar: يمكن أن يحتوي الاسم المقروء من طرف الجهاز على أحرف لاتينية صغيرة وأرقام وشرطات سفلية فقط.

en: Delete field
ar: احذف الحقل

en: The content on this page has either been modified by another user, or you have already submitted modifications using this form. As a result, your changes cannot be saved.
ar: تم تعديل محتوى هذه الصفحة من طرف مستخدم آخر، أو أنت من قام بالقيام بالتغييرات باستخدام هذا النموذج. لذلك، لا يمكن حفظ تعديلاتك.

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
