Content Nodes (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Configure
ur: ترتیب

en: Your settings have been saved.
ur: آپ کی ترتیبات محفوظ کر دی گئی ھیں۔
