Content Nodes (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: delete
az: sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Your settings have been saved.
az: Parametrləriniz yadda saxlanıldı.

en: Machine name
az: Maşın adı

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
az: Maşın tərəfindən oxuna bilən ad yalnız kiçik hərflər, rəqəmlər və alt xəttlərdən ibarət olmalıdır.
