Content Theme (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Updated
ar: التحديث

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: No content types available.
ar: لا توجد أي أنواع محتوى.

en: About
ar: حول

en: Update themes
ar: تحديث الحلل
