Content Theme (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: About
az: Haqqında
