Content Theme (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: No content types available.
lt: Nėra turinio tipų.

en: About
lt: Apie
