Content Type Dependency (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Message
bs: Poruka
