Content Type Dependency (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Cancel
is: Hætta við

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Message
is: Skilaboð

en: - SELECT -
is: - VELJA -
