Content Type Dependency (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Message
th: ข้อความ

en: Condition
th: เงื่อนไข
