Content Type Dependency (7.x-2.0) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය
