Content Type Dependency (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Condition
hy: Վիճակ
