Content Type Dependency (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Message
sv: Meddelande

en: Operation
sv: Funktion

en: Condition
sv: Villkor

en: User Roles
sv: Användarroller

en: Enable / Disable
sv: Aktivera / inaktivera
