Content type groups (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: The content type %name has been deleted.
be: Змесціва тыпа %name было выдалена

en: About
be: Аб
