Content type groups (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: The content type %name has been deleted.
bo: ནང་དོན་རིགས%name་སུབ་ཟིན།

en: About
bo: གསལ་བཤད
