Content type groups (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: The content type %name has been deleted.
nl: Het inhoudstype %name is verwijderd.

en: About
nl: Over
