Content type groups (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: The content type %name has been deleted.
bg: Типът съдържание %name беше изтрит.
