Content type groups (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: The content type %name has been deleted.
et: Sisutüüp %name on kustutatud.

en: About
et: Programmist
