Content type groups (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: The content type %name has been deleted.
fi: Sisällön tyyppi %name on poistettu.

en: About
fi: Tietoja
