Content type groups (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: edit
fr: modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: The content type %name has been deleted.
fr: Le type de contenu %name a été supprimé.

en: About
fr: À propos

en: Content type groups
fr: Groupes de type de contenu
