Content type groups (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: The content type %name has been deleted.
gl: Eliminouse o tipo de contido %name.

en: About
gl: Información
