Content type groups (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: The content type %name has been deleted.
is: Efnisgerðinni %name hefur verið eytt.

en: About
is: Um

en: Are you sure you want to delete the content type group %group?
is: Ertu viss um að þú viljir eyða efnisgerðar hópnum %group?
