Content type groups (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: The content type %name has been deleted.
ja: コンテンツタイプ %name が削除されました。

en: About
ja: アバウト
