Content type groups (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: The content type %name has been deleted.
kk: %name контент түрі жойылды.
